BIP Urzędu Miejskiego w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU

na modernizację, dostawę i wdrożenie systemów informatycznych, digitalizację zasobów informacji przestrzennej oraz uruchomienie e-usług publicznych z dostawą niezbędnego sprzętu w ramach realizacji projektu „Cyfrowe usługi w zakresie udostępniania informacji publicznej Gminy Pisz”

Burmistrz Pisza informuje, iż w dniu 15 czerwca 2020 r. zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej ogłoszenie o zamówieniu na modernizację, dostawę i wdrożenie systemów informatycznych, digitalizację zasobów informacji przestrzennej oraz uruchomienie e-usług publicznych z dostawą niezbędnego sprzętu w ramach realizacji projektu „Cyfrowe usługi w zakresie udostępniania informacji publicznej Gminy Pisz”.

Termin składania ofert - 22 lipca 2020 r., godz. 10:00.

Zgodnie z art. 42 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1843) Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia zostanie udostępniona od dnia publikacji ogłoszenia o zamówieniu w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej.

Poniżej treść ogłoszenia o zamówieniu oraz treść formularza ogłoszenia o zamówieniu przekazanego Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.

Pliki do pobrania:
Data powstania: poniedziałek, 15 cze 2020 11:57
Data opublikowania: poniedziałek, 15 cze 2020 12:44
Opublikował(a): Joanna Banach
Zaakceptował(a): Krystyna Marcińczyk
Artykuł był czytany: 1756 razy